Silwy magnetiskt sandwich-paket
tallriksskydd med magnet, 5-pack, grå
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | ADA-MS |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | silwy |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 62,97 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
tallriksskydd med magnet, 5-pack, grå
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | ADA-MS |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | silwy |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 62,97 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
62,97 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 57 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
silwys magnetiska "sandwiches" erbjuder ett pålitligt magnetsystem för att säkra kastruller, porslin och mycket mer. Det magnetiska diskskyddet består av elastisk silikon och en magnet som kan tas ut. Tack vare de starka magneterna drar magnet-sandwicharna till sig varandra och klämmer fast redskapen däremellan. På grund av den smarta funktionen kallar silwy denna produkt för Magnet-Sandwich. Det magnetiska diskskyddet är idealiskt som tillbehör vid camping för husbilar, husvagnar, campervans, men även för båtar, yachter, segelbåtar eller i hemmet. Magnet-sandwicharna levereras i 5-pack.
Observera: Vänligen ta ut magneten ur urtaget i silikonen innan du rengör magnet-sandwichen. Annars kan detta påverka magnetens häftkraft negativt, eftersom den med tiden kan börja rosta. Silikonen kan sköljas av med rent vatten. Observera också att detta magnetsystem inte är lämpligt för förvaring upp och ner.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | ADA-MS |
| EAN | 4260439976161 |
| Märke |
|
| Bredd | 205 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Diameter | 205 mm |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | Silikon |
| Utförande | Organisationshjälpmedel |
| Vikt | 730 g/st |
Tillverkare: maglassX GmbH, Spagl-Straße 2, 94116 Hutthurm, office@silwy.de