L-krok 5 mm diameter
stål, förnicklad, gänga M5
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LHK-5 |
| Försäljningsenhet | 10 stycken |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 10 st. | 0,69 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
stål, förnicklad, gänga M5
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LHK-5 |
| Försäljningsenhet | 10 stycken |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 10 st. | 0,69 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
6,90 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 4 310 stycken
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal
Dessa L-krokar med gänga har en diameter på 5 mm och kan skruvas in i alla produkter med M5-gänga. De är perfekta som tillbehör till våra gripmagneter och magnetsystem. På så sätt kan du skapa nya upphängningsmöjligheter där du än behöver dem.
Vinkelkrokarna passar utmärkt för att hänga upp tavlor med lätta ramar och annan dekoration på väggen, eller som krokar för handdukar, kökshanddukar och lättare kläder.
Observera: Om du vill fästa dekoration i taket, använd våra skruvkrokar.
L-krokar är på grund av sin form endast lämpliga att använda som väggkrokar och inte som upphängningsmöjlighet i taket (i dragriktning). Var därför uppmärksam på angivelsen av skjuvkraft när du väljer magneter. Utförlig information hittar du på vår FAQ-sida Häftkraft vs. skjuvkraft.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LHK-5 |
| EAN | 7640172693162 |
| gänga | L-krok |
| Diameter D | 5 mm |
| Sidlängd S | 15 mm |
| Gänglängd t | 8 mm |
| Anliggningsyta b | 10 mm |
| Gängstorlek | M5 |
| Tolerans | +/- 0,5 mm |
| beläggning | Nickel (Ni) |
| Stål | Q235 (Kina) |
| Utförande | L-krok |
| Vikt | 4 g |
| PDF-datablad |
Tillverkare: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, support@supermagnete.com
| 1 st. | 9,80 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 8,68 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 7,66 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 7,14 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 6,69 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 60 st. | ||
| 1 st. | 4,58 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,12 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 3,69 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 3,47 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,28 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 140 st. | ||
| 1 st. | 9,80 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 8,68 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 7,66 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 7,14 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 6,69 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 60 st. | ||
1 st. 10,49 EUR/st.*
1 st. 10,49 EUR/st.*
10 st. 0,81 EUR/st.*
10 st. 0,92 EUR/st.*
1 st. 6,96 EUR/st.*
1 set 10,38 EUR/st*
10 st. 0,40 EUR/st.*
1 st. 6,93 EUR/st.*
10 st. 0,58 EUR/st.*
1 st. 10,20 EUR/st.*