L-krok 6 mm diameter
stål, förnicklad, gänga M6
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LHK-6 |
| Försäljningsenhet | 10 stycken |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 10 st. | 0,81 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
stål, förnicklad, gänga M6
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LHK-6 |
| Försäljningsenhet | 10 stycken |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 10 st. | 0,81 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
8,10 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 14 570 stycken
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal
Dessa L-krokar med gänga har en diameter på 6 mm och kan skruvas in i alla produkter med M6-gänga. De är perfekta som tillbehör till våra gripmagneter och magnetsystem. Skapa nya upphängningsmöjligheter precis där du behöver dem.
Vinkelkrokarna passar utmärkt för att hänga upp tavlor med lätt magnetisk fotoram och annan dekoration på väggen, eller som krokar för handdukar, kökshanddukar och kläder.
Observera: Om du vill fästa dekoration i taket, använd våra skruvkrokar.
L-krokar är på grund av sin form endast lämpliga att använda som väggkrokar och inte som upphängningsmöjlighet i taket (i dragriktning). Var därför uppmärksam på uppgiften om skjuvkraft när du väljer magneter. Utförlig information hittar du på vår FAQ-sida Häftkraft vs. skjuvkraft.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LHK-6 |
| EAN | 7640172693179 |
| gänga | L-krok |
| Diameter D | 6 mm |
| Sidlängd S | 15 mm |
| Gänglängd t | 8 mm |
| Anliggningsyta b | 10 mm |
| Gängstorlek | M6 |
| Tolerans | +/- 0,5 mm |
| beläggning | Nickel (Ni) |
| Stål | Q235 (Kina) |
| Utförande | L-krok |
| Vikt | 5 g |
| PDF-datablad |
Tillverkare: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, support@supermagnete.com
| 1 st. | 8,83 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 7,99 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 7,22 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 6,83 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 6,47 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 100 st. | ||
| 1 st. | 7,90 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 7,06 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 6,29 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 5,55 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 80 st. | ||
| 1 st. | 15,16 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 13,47 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 11,91 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 11,13 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 40 st. | ||
10 st. 0,92 EUR/st.*
10 st. 0,76 EUR/st.*
10 st. 0,58 EUR/st.*
10 st. 0,69 EUR/st.*
1 st. 11,28 EUR/st.*
10 st. 0,58 EUR/st.*
1 st. 12,15 EUR/st.*