L-krok 7,5 mm diameter
stål, förnicklad, gänga M8
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LHK-8 |
| Försäljningsenhet | 10 stycken |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 10 st. | 0,92 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
stål, förnicklad, gänga M8
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LHK-8 |
| Försäljningsenhet | 10 stycken |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 10 st. | 0,92 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
9,20 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 10 440 stycken
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal
Dessa L-krokar med gänga har en diameter på 7,5 mm och kan skruvas in i alla produkter med M8-gänga. De är perfekta som tillbehör till våra gripmagneter och magnetsystem. Skapa nya upphängningsmöjligheter precis där du behöver dem.
Vinkelkrokarna passar utmärkt för att hänga upp tavlor med fotoram och annan lättare dekoration på väggen, eller som krokar för handdukar, kökshanddukar och kläder.
Observera: Om du vill fästa dekoration i taket, använd våra skruvkrokar.
L-krokar är på grund av sin form endast lämpliga att använda som väggkrokar och inte som upphängningsmöjlighet i taket (i dragriktning). Var därför noga med att kontrollera uppgiften om skjuvkraft när du väljer magneter. Utförlig information hittar du på vår FAQ-sida Häftkraft vs. skjuvkraft.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LHK-8 |
| EAN | 7640172693186 |
| gänga | L-krok |
| Diameter D | 7,5 mm |
| Sidlängd S | 17 mm |
| Gänglängd t | 9 mm |
| Anliggningsyta b | 10 mm |
| Gängstorlek | M8 |
| Tolerans | +/- 0,5 mm |
| beläggning | Nickel (Ni) |
| Stål | Q235 (Kina) |
| Utförande | L-krok |
| Vikt | 10 g |
| PDF-datablad |
Tillverkare: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, support@supermagnete.com
| 1 st. | 9,29 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 8,43 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 7,64 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 6,89 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 6,57 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 180 st. | ||
| 1 st. | 13,97 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 12,61 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 11,35 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 10,72 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 60 st. | ||
| 1 st. | 15,98 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 14,41 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 13,03 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 12,34 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 11,74 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 140 st. | ||
| 1 st. | 20,05 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 18,25 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 16,56 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 15,71 EUR/st.* |
| Begär rabatt från 50 st. | ||
1 st. 16,90 EUR/st.*
1 st. 16,90 EUR/st.*
10 st. 0,81 EUR/st.*
10 st. 0,69 EUR/st.*
10 st. 0,92 EUR/st.*
1 st. 16,90 EUR/st.*
1 set 19,04 EUR/st*
10 st. 1,16 EUR/st.*