Byggklossmagneter "Classic"
med inpressade magneter, blandat sortiment, 14-delars set
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-111 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Flux Objects |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,55 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
med inpressade magneter, blandat sortiment, 14-delars set
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-111 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Flux Objects |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,55 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
11,55 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 128 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Inte bara en leksak för barnsliga vuxna! De färgglada byggklossarna från Flux Objects i sju starka färger kan inte bara sättas ihop, utan håller tack vare den inpressade neodymmagneten även upp till 5 A4-ark på ferromagnetiska ytor. Därför passar de utmärkt för att fästa anteckningar och påminnelser på kylskåpet eller magnetväggen.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-111 |
| EAN | 4260074030617 |
| Märke |
|
| Antal per set | 14 stycken |
| Material | Plast |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 5 blad |
| Höjd | 11 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Längd | 15 mm |
| motiv | Byggsten |
| Färg | Blandat |
| Form | Fyrkantig |
| Vikt | 27 g/st |
Tillverkare: Dachdeckermarkt Rhein Ruhr GmbH & Co. KG, Wickingstr. 27, 45886 Gelsenkirchen, info@flux-objects.de
| 1 st. | 9,40 EUR/st.* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 23,79 EUR/st.* |
| 1 st. | 19,70 EUR/st.* |
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*