Dekormagneter "Bolt" silverblå, max. belastning på väggen 200 g
Ø 7 mm, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-158 |
| Skjuvkraft | ca. 200 g |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,75 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
Ø 7 mm, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-158 |
| Skjuvkraft | ca. 200 g |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,75 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
17,75 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 29 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Dessa magnetiska dekorationer från Trendform är inte bara praktiska, utan tack vare den silverblå, lätt glänsande färgen även en riktig blickfångare. Med en häftkraft på 200 g per magnet kan du enkelt fästa anteckningar, brev, vykort och mycket mer på magnettavlor, whiteboards eller andra ferromagnetiska ytor. Ett set innehåller 6 av dessa dekorativa magneter.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-158 |
| EAN | 7640169369865 |
| Material | NdFeB |
| Skjuvkraft | ca. 200 g (ca. 1,96 N) |
| Märke |
|
| Storlek | 8 x 7 mm |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Material | Metall |
| Fäster på whiteboardtavlan | 5 blad |
| Form | Stav |
| Färg | Silverblå |
| Vikt | 40 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
10 st. 2,25 EUR/st.*
10 st. 2,38 EUR/st.*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*