Enhörningsmagneter
kylskåpsmagneter i enhörningsform, vit-rosa, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-115 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
kylskåpsmagneter i enhörningsform, vit-rosa, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-115 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 20 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Var alltid dig själv! Utom om du kan vara en enhörning, då ska du vara en enhörning!
Dessa fantastiska magnetiska dekorationer från Trendform sprider, på typiskt enhörningsvis, oändlig glädje, lätthet, frihet och kärlek. Dessutom håller de, tack vare den starka inbyggda neodymmagneten, utan problem fast flera A4-ark även på släta ytor.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-115 |
| EAN | 7640169363887 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Längd | 26 mm |
| Bredd | 23 mm |
| Höjd | 12 mm |
| motiv | Enhörning |
| Färg | Flerfärgad |
| Vikt | 67 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 23,00 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 20,69 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 19,12 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 18,70 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 17,70 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
1 set 14,60 EUR/st*
1 st. 19,01 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 10,40 EUR/st.*
1 st. 8,92 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 15,70 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 23,06 EUR/st.*
1 set 12,13 EUR/st*