Flamingomagneter
kylskåpsmagneter i flamingoform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-130 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
kylskåpsmagneter i flamingoform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-130 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 50 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Älskar ni flamingor eller allt som är rosa? Då har vi de perfekta magneterna för er från märket Trendform. De trendiga vattenfåglarna finns nu även som magneter hos oss.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-130 |
| EAN | 7640169361609 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Färg | Rosa |
| Längd | 34 mm |
| Bredd | 17 mm |
| Höjd | 7 mm |
| motiv | Flamingo |
| Vikt | 64 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 12,13 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*