Glasmagneter Halloween
handgjorda kylskåpsmagneter, 3-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-129 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 12,13 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
handgjorda kylskåpsmagneter, 3-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-129 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 12,13 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
12,13 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
Vänligen välj önskad variant.
Förtjusande läskiga – våra Halloween-magneter! Dessa dekorativa glasmagneter med handmålade motiv tillverkas omsorgsfullt för hand i Schweiz av Daniel Jenny. De är inte bara unika tack vare sina olika designer, utan sitter även stadigt på magnettavlor, kylskåp eller whiteboards tack vare de starka neodymmagneterna på baksidan.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-129 |
| Material | Glas |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Tillverkad i | Schweiz |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 20 mm |
| tjocklek | 10 mm |
| Form | Rund |
| motiv | Halloween |
| Färg | Flerfärgad |
| Vikt | 18 g/st |
Tillverkare: För närvarande inte tillgänglig. Distribueras av Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, support@supermagnete.com
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |