Glasmagneter räddningsfordon
handgjorda kylskåpsmagneter, 3-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-118 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 12,13 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
handgjorda kylskåpsmagneter, 3-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-118 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 12,13 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
12,13 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
Vänligen välj önskad variant.
Ta-tu-ta-ta, magnetfordonen är här! Dessa fina glasmagneter med motiv av utryckningsfordon tillverkas för hand i Schweiz av Daniel Jenny. Medan fordonen bidrar till säkerheten på vägarna, garanterar de starka neodymmagneterna på baksidan ett säkert fäste på magnettavlan.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-118 |
| Material | Glas |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 20 mm |
| tjocklek | 10 mm |
| Tillverkad i | Schweiz |
| Form | Rund |
| Färg | Flerfärgad |
| motiv | Räddningsfordon |
| Vikt | 18 g/st |
Tillverkare: För närvarande inte tillgänglig. Distribueras av Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, support@supermagnete.com
| 1 st. | 23,00 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 20,69 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 19,12 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 18,70 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 17,70 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 7,69 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 7,07 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 6,50 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 5,98 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 5,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
1 set 12,13 EUR/st*
1 set 12,13 EUR/st*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 5,20 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 12,13 EUR/st*