Glasmagneter vattendjur
handgjorda kylskåpsmagneter, 3-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-128 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 12,13 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
handgjorda kylskåpsmagneter, 3-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-128 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 12,13 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
12,13 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
Vänligen välj önskad variant.
Kaxiga krokodiler, glada krabbor eller trendiga flamingor – med våra färgglada stranddjursmagneter sätter du enkelt vackra färgaccenter! Dessa dekorativa glasmagneter med handmålade djurmotiv tillverkas omsorgsfullt för hand i Schweiz av Daniel Jenny. De ser inte bara unika ut tack vare de olika designerna, utan sitter också stadigt på magnettavlor, kylskåp eller whiteboards tack vare de starka neodymmagneterna på baksidan.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-128 |
| Material | Glas |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Tillverkad i | Schweiz |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 20 mm |
| tjocklek | 10 mm |
| Form | Rund |
| Färg | Flerfärgad |
| Vikt | 18 g/st |
Tillverkare: För närvarande inte tillgänglig. Distribueras av Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, support@supermagnete.com
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
| 1 st. | 7,69 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 7,07 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 6,50 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 5,98 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 5,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
1 st. 5,20 EUR/st.*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 12,13 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 12,13 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 12,13 EUR/st*