Grismagneter rosa
kylskåpsmagneter i form av små grisar, 3x framsida, 3x baksida, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-114 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
kylskåpsmagneter i form av små grisar, 3x framsida, 3x baksida, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-114 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 49 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Man måste ha tur! Dessa glada grisar från Trendform ger inte bara lycka, utan håller även fast till exempel anteckningar och vykort. Det är upp till er om ni vill använda fram- och bakdel tillsammans som en memohållare, eller om ni vill fästa delarna separat på en magnetvägg eller ert kylskåp för att framhäva era minnen på bästa sätt. Ni får grisarna i ett 6-pack.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-114 |
| EAN | 7640169364044 |
| Märke |
|
| Antal per set | 6 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Färg | Rosa |
| Längd | 21 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Höjd | 15 mm |
| motiv | Gris |
| Vikt | 68 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 7,69 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 7,07 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 6,50 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 5,98 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 5,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 19,01 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 23,06 EUR/st.*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 8,92 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 19,01 EUR/st.*
1 st. 10,40 EUR/st.*
1 st. 16,07 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*