Igelmagneter
kylskåpsmagneter i igelform, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-135 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
kylskåpsmagneter i igelform, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-135 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 35 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Den söta lilla igelfamiljen är varken nattaktiv eller skygg för människor, och djuren kan dessutom hanteras helt utan oro. Igelmagneterna från Trendform trivs bäst bland anteckningar och vykort, för där känner de sig som mest hemma.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-135 |
| EAN | 7640169365904 |
| Märke |
|
| Antal per set | 6 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 3 A4-ark |
| Färg | Brun |
| Längd | 26 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 17 mm |
| motiv | Igelkott |
| Vikt | 68 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |