Kylskåpsmagneter "Baby Turtle"
i sköldpaddsform, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-229 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
i sköldpaddsform, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-229 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,45 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 69 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
De söta kylskåpsmagneterna "Baby Turtle" från trendform för in en glad portion undervattenscharm i din vardag. Det bästa med den gulliga turtle-truppen: De behöver varken vatten eller salladsblad och sprider gott humör året runt på alla ferromagnetiska ytor. Dekorationsmagneterna håller fast dina anteckningar, foton och upp till 6 ark A4. I 5-pack är sköldpaddsmagneterna också en underbar presentidé för alla som älskar lekfulla inredningsdetaljer.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-229 |
| EAN | 7640420953819 |
| Märke |
|
| Antal per set | 6 stycken |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 6 A4-ark |
| Höjd | 8 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Längd | 20 mm |
| Form | Annat |
| Färg | Flerfärgad |
| Vikt | 55 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 45,12 EUR/st.* |