Kylskåpsmagneter "Balloon"
i ballongform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-178 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
i ballongform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-178 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,40 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 20 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Dessa färgglada kylskåpsmagneter i form av luftballonger väcker äventyrslusten på din vägg. Oavsett om det är i köket, på kontoret eller i barnrummet hittar dessa ballongmagneter från Trendform alltid en landningsplats. De håller inköpslistor, vykort, små meddelanden och upp till sex A4-ark säkert på ferromagnetiska ytor, såsom magnettavlor, whiteboards eller kylskåpet. På så sätt svävar dina listor och bilder inte iväg med luftballongen, utan stannar kvar på sin plats.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-178 |
| EAN | 7640420951228 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 6 A4-ark |
| Längd | 30 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 10 mm |
| motiv | Ballong |
| Färg | Flerfärgad |
| Vikt | 68 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 32,56 EUR/st.* (65,12EUR/Liter) | |
| från | 3 st. | 29,57 EUR/st.* (59,14EUR/Liter) |
| från | 10 st. | 26,89 EUR/st.* (53,78EUR/Liter) |
| från | 20 st. | 25,58 EUR/st.* (51,16EUR/Liter) |
| från | 40 st. | 24,42 EUR/st.* (48,84EUR/Liter) |
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 14,65 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*