Kylskåpsmagneter "Camper"
i form av campingbil, blandade färger, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-156 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
i form av campingbil, blandade färger, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-156 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 35 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Här infinner sig semesterkänslan. Med dessa magneter i form av små campingbilar från Trendform kan ni presentera era foton och andra semesterminnen på ett särskilt fint sätt. Även anteckningar eller inköpslistor kan fästas på ferromagnetiska ytor med de färgglada camper-magneterna. Kylskåpsmagneterna "Camper" levereras i ett 5-pack i en dekorativ förpackning.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-156 |
| EAN | 7640172691694 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Färg | Blandat |
| Längd | 25 mm |
| Bredd | 13 mm |
| Höjd | 15 mm |
| motiv | Auto |
| Vikt | 84 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 32,56 EUR/st.* (65,12EUR/Liter) | |
| från | 3 st. | 29,57 EUR/st.* (59,14EUR/Liter) |
| från | 10 st. | 26,89 EUR/st.* (53,78EUR/Liter) |
| från | 20 st. | 25,58 EUR/st.* (51,16EUR/Liter) |
| från | 40 st. | 24,42 EUR/st.* (48,84EUR/Liter) |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 12,45 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 16,12 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 44,07 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*