Kylskåpsmagneter "Chess"
i schackpjäsernas form, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-179 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
i schackpjäsernas form, 6-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-179 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,40 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 20 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Med kylskåpsmagneterna "Chess" i form av schackpjäser flyttas schackspelet från det klassiska schackbrädet till ditt kylskåp eller magnettavla. Medan du utför genomtänkta angrepp och öppningar håller dessa magnetiska dekorationer från Trendform fast inköpslistor och att-göra-listor. Även vykort och foton blir schackmatt av dessa dekorationer, eftersom de inte har någon chans mot deras häftkraft och stannar kvar på plats.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-179 |
| EAN | 7640420951235 |
| Märke |
|
| Antal per set | 6 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 6 A4-ark |
| Höjd | 36 mm |
| Diameter | 16 mm |
| motiv | Schack |
| Färg | Blandat |
| Vikt | 70 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 7,69 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 7,07 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 6,50 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 5,98 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 5,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
1 set 13,55 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 11,55 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*