Kylskåpsmagneter "Handy"
magnetclips i handform, 4‑pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-231 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
magnetclips i handform, 4‑pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-231 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,45 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 79 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Kylskåpsmagneterna „Handy“ i svart och vitt från trendform är ett riktigt fynd för ditt hem. I form av små hjälpande händer håller magnetklämmorna pennor, kablar eller nycklar stadigt på plats. Tack vare deras flexibla gummi tar magneterna i ordentligt både i köket och på arbetsplatsen och håller småsaker på ferromagnetiska ytor pålitligt på plats.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-231 |
| EAN | 7640420953826 |
| Märke |
|
| Antal per set | 4 stycken |
| Material | Gummi |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Höjd | 22 mm |
| Längd | 29 mm |
| Bredd | 21 mm |
| Form | Annat |
| Färg | Svartvit |
| Vikt | 69 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
1 st. 10,40 EUR/st.*
1 st. 15,65 EUR/st.*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 13,55 EUR/st*
1 st. 8,30 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*