Kylskåpsmagneter "Octopus"
i bläckfiskform, blandade färger, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-175 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
i bläckfiskform, blandade färger, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-175 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,40 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 31 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Äntligen kompletterar även små bläckfiskar vårt sortiment av marina kylskåpsmagneter. De fyra färgglada vännerna med sina många armar är era trogna små hjälpredor när ni saknar en arm och helt enkelt inte kan hålla koll på allt samtidigt. De små bläckfiskarna håller era anteckningar säkert på plats på kylskåpet eller magnetväggen med hjälp av en magnet på baksidan och ser till att inget försvinner. Tack vare den fina förpackningen med havstema passar dessa magneter från Trendform dessutom utmärkt som present till bläckfiskentusiaster.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-175 |
| EAN | 7640420950443 |
| Märke |
|
| Antal per set | 4 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Färg | Blandat |
| Längd | 28 mm |
| Höjd | 17 mm |
| motiv | Bläckfisk |
| Vikt | 75 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 23,00 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 20,69 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 19,12 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 18,70 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 17,70 EUR/st.* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*