Kylskåpsmagneter "Rocket"
i raketform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-174 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
i raketform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-174 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,40 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,40 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 36 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Äntligen har våra astronautmagneter fått ett transportmedel. Men oroa er inte, varken astronauterna eller detta set med 5 raketer kommer att flyga iväg från er, utan håller era anteckningar säkert på sin bas vid kylskåpet eller på magnettavlan. Kylskåpsmagneterna "Rocket" från Trendform levereras i en dekorativ förpackning.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-174 |
| EAN | 7640420950474 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Färg | Vit, blå, röd, gul |
| Längd | 34 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 12 mm |
| motiv | Raket |
| Vikt | 77 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 56,51 EUR/st.* (56,51EUR/Liter) | |
| från | 3 st. | 51,05 EUR/st.* (51,05EUR/Liter) |
| från | 10 st. | 46,22 EUR/st.* (46,22EUR/Liter) |
| från | 20 st. | 43,86 EUR/st.* (43,86EUR/Liter) |
| från | 40 st. | 41,81 EUR/st.* (41,81EUR/Liter) |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 12,13 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 set 11,55 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*