Kylskåpsmagneter "Traffic"
i autoform, blandade färger, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-155 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
i autoform, blandade färger, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-155 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 54 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Helt galet! Det är precis vad dessa färgglada bilmagneter i harts från Trendform är. En liten neodymmagnet på undersidan ser till att dina semesterbilder, anteckningar eller inköpslistor sitter säkert på kylskåpet eller andra ferromagnetiska ytor. Kylskåpsmagneterna "Traffic" levereras i ett 5-pack i en dekorativ förpackning.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-155 |
| EAN | 7640169368974 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Färg | Blandat |
| Längd | 25 mm |
| Bredd | 14 mm |
| Höjd | 15 mm |
| motiv | Auto |
| Vikt | 77 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 23,00 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 20,69 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 19,12 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 18,70 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 17,70 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 12,45 EUR/st.*
1 set 11,55 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 set 13,55 EUR/st*