Magnetskrok "Kitty Cat" multicolor
med böjbara ben som krokar, 2-pack set, katter
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-227/katzen |
| Försäljningsenhet | 1 styck |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 st. | 10,40 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
med böjbara ben som krokar, 2-pack set, katter
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-227/katzen |
| Försäljningsenhet | 1 styck |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 st. | 10,40 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,40 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 41 stycken
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Med Trendforms magnethakar i form av katter och surikater får du två hjälpsamma assistenter för kylskåpet eller magnettavlan. Djuren nosar upp kaos och gör slut på det. Magnethakarna håller nämligen fast anteckningar, inköpslistor och foton, och de böjbara benen på dessa gulliga fyrbenta tjänar som krokar. Häng kökshanddukar, köksredskap eller även kontorstillbehör på dem.
De söta kattmagneterna „Kitty Cat“ multicolor är en fin present till kattälskare, medan dekorkrokarna "Meerkat" i form av surikater är precis rätt för safari-fans.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-227/katzen |
| EAN | 7640420952300 |
| Märke |
|
| motiv | Katt |
| Färg | Flerfärgad |
| Antal per set | 2 stycken |
| Form | Annat |
| Material | Plast |
| Längd | 130 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Utförande | Med designkrok |
| Vikt | 90 g |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
1 st. 5,20 EUR/st.*
1 st. 8,30 EUR/st.*
1 st. 10,03 EUR/st.*
1 st. 15,65 EUR/st.*
1 set 10,11 EUR/st*
1 st. 10,03 EUR/st.*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 st. 10,03 EUR/st.*
1 st. 10,03 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 10,03 EUR/st.*