Panda-magneter
kylskåpsmagneter i pandaform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-142 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
kylskåpsmagneter i pandaform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-142 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 35 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Dessa vänliga magnetpandas är inte riktigt lika sportiga som jättepandan Po från filmen "Kung Fu Panda". De föredrar att ta det lugnt på metalliska ytor och håller där ordning på foton, anteckningar och vykort. De charmiga pandamagneterna från Trendform levereras i ett set om 5 stycken i en tematiskt passande förpackning.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-142 |
| EAN | 7640169368554 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 4 A4-ark |
| Färg | Svartvit |
| Längd | 23 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Höjd | 10 mm |
| motiv | Panda |
| Vikt | 63 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 23,00 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 20,69 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 19,12 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 18,70 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 17,70 EUR/st.* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 12,50 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 5,20 EUR/st*
1 st. 10,40 EUR/st.*