Smiley-magnet "Girl"
plastbelagd, gul
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-117 |
| Försäljningsenhet | 1 styck |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 st. | 1,05 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
plastbelagd, gul
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-117 |
| Försäljningsenhet | 1 styck |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 st. | 1,05 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
1,05 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 4 stycken
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal
En kvinnlig smileymagnet med långa ögonfransar som får alla att le. Oavsett om det är på kontoret, i vardagsrummet, köket, hallen eller i mötesrummet sprider denna magnetiska dekoration god stämning i varje rum. Den använda ferritmagneten har en betydligt svagare häftkraft än en neodymmagnet. Häftkraften räcker dock för att fästa 2–3 ark A4-papper.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-117 |
| EAN | 7640155432962 |
| Material | Ferrit |
| Färg | Gul |
| Material | Plast |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Höjd | 10 mm |
| Fäster på whiteboardtavlan | 2 blad |
| Diameter | 30 mm |
| Form | Rund |
| motiv | Smiley |
| Vikt | 9 g |
Tillverkare: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, support@supermagnete.com
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 7,69 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 7,07 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 6,50 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 5,98 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 5,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 23,00 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 20,69 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 19,12 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 18,70 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 17,70 EUR/st.* |