Svarta kattmagneter
kylskåpsmagneter i kattform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-138 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
kylskåpsmagneter i kattform, 5-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-138 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,49 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
10,49 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 37 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Dessa lekfulla svarta katter söker ett nytt hem. De är helt underhållsfria, fäller inte hår och vakar dessutom mycket pålitligt över dina anteckningar och bilder. Tack vare den inbyggda skivmagneten kan varje magnetkatt från Trendform hålla upp till 3 A4-ark på plats. De söta katterna levereras i ett 5-pack i en liten ask. Perfekta som present eller bara för att behålla själv.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-138 |
| EAN | 7640169366857 |
| Märke |
|
| Antal per set | 5 stycken |
| Form | Annat |
| Material | konsthartz |
| Utförande | Magnetisk dekoration |
| Fäster på whiteboardtavlan | 3 A4-ark |
| Färg | Svart |
| Längd | 31 mm |
| Bredd | 29 mm |
| Höjd | 7 mm |
| motiv | Katt |
| Vikt | 41 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 8,30 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 15,65 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 23,06 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*