Magnetklämmor "Clipper", max. belastning på väggen 300 g
4-pack, förkromad
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-17 |
| Skjuvkraft | ca. 300 g |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 13,55 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
4-pack, förkromad
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-17 |
| Skjuvkraft | ca. 300 g |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 13,55 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
13,55 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 119 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
De perfekta små hjälpredorna för kontoret: magnetklämmorna "Clipper" från Trendform i ett praktiskt 4-pack. En enda magnetklämma håller fast flera anteckningar, enstaka foton eller till och med små broschyrer på många magnetiska ytor. Den förkromade ytan ger klämmorna ett elegant utseende. Tack vare deras attraktiva förpackning passar de även utmärkt som present.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-17 |
| EAN | 7640111239543 |
| Skjuvkraft | ca. 300 g (ca. 2,94 N) |
| Märke |
|
| Antal per set | 4 stycken |
| beläggning | Krom |
| Fäster på whiteboardtavlan | 9 A4-ark |
| Längd | 25 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Färg | Silverfärgad |
| Utförande | Magnetklämma |
| Form | Annat |
| Material | Metall |
| Vikt | 33 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 m | 7,30 EUR/m* | |
| från | 5 m | 5,20 EUR/m* |
| från | 25 m | 3,94 EUR/m* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 st. | 23,00 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 20,69 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 19,12 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 18,70 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 17,70 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 14,50 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 26,21 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 st. 9,98 EUR/st.*
1 set 2,78 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 31,46 EUR/st*
1 set 3,41 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*