Magnetklämmor "Graffa" i regnbågsfärger
magnetklämmor av metall, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-173 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
magnetklämmor av metall, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-173 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
11,45 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 105 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Trendforms magnetklämmor finns nu även i iriserande metall och skimrar därför i vackra regnbågsfärger. På baksidan av klämmorna sitter en stark magnet, vilket gör att flera ark papper, foton eller små broschyrer kan fästas på en ferromagnetisk yta. För tyngre buntar använder du helt enkelt en andra klämma. Dessutom kan silikonskivor, som klistras på baksidan av magneten, minimera att klämmorna glider och skydda fästyteytan mot repor.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-173 |
| EAN | 7640420950498 |
| Märke |
|
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal per set | 4 stycken |
| Fäster på whiteboardtavlan | 5 A4-ark |
| Färg | Regnbåge |
| Utförande | Magnetklämma |
| Form | Annat |
| Material | Metall |
| Vikt | 60 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 m | 7,30 EUR/m* | |
| från | 5 m | 5,20 EUR/m* |
| från | 25 m | 3,94 EUR/m* |
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 set | 5,03 EUR/st* | |
| från | 3 set | 4,67 EUR/st* |
| från | 10 set | 4,34 EUR/st* |
| från | 20 set | 4,18 EUR/st* |
| från | 40 set | 4,04 EUR/st* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
1 set 13,55 EUR/st*
1 set 2,78 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 26,21 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 6,82 EUR/st.*
1 set 16,70 EUR/st*
1 set 3,41 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*