Magnetklämmor "Graffa" silverblå
magnetclips i metall, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-161 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
magnetclips i metall, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-161 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
11,45 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 49 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
De praktiska magnetklämmorna från Trendform finns nu även i en fräsch silverblå färg. På baksidan av de metalltillverkade klämmorna sitter en stark magnet. En enskild magnetklämma håller fast foton, flera anteckningar eller till och med mindre broschyrer på en metallisk yta. Och om magnetklämman ändå skulle börja glida, kan du enkelt stötta upp den med en andra klämma bredvid. Magnetklämmorna levereras i ett praktiskt 4-pack.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-161 |
| EAN | 7640169369926 |
| Märke |
|
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal per set | 4 stycken |
| Fäster på whiteboardtavlan | 5 A4-ark |
| Färg | Silverblå |
| Utförande | Magnetklämma |
| Form | Annat |
| Material | Metall |
| Vikt | 60 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 m | 7,30 EUR/m* | |
| från | 5 m | 5,20 EUR/m* |
| från | 25 m | 3,94 EUR/m* |
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
| 1 set | 5,03 EUR/st* | |
| från | 3 set | 4,67 EUR/st* |
| från | 10 set | 4,34 EUR/st* |
| från | 20 set | 4,18 EUR/st* |
| från | 40 set | 4,04 EUR/st* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 st. 6,82 EUR/st.*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 3,41 EUR/st*
1 set 2,78 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 26,21 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,45 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 13,55 EUR/st*