Magnetklämmor "Graffa" svart
magnetclips i metall, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-100 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
magnetclips i metall, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-100 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
11,45 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 164 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Små, diskreta svarta metallklämmor från Trendform med en stark magnet på baksidan. En enda magnetklämma håller fast flera anteckningar, enstaka foton eller till och med små broschyrer på många magnetiska ytor. Om magnetklämman ändå skulle börja glida, kan du enkelt förstärka den med en andra bredvid. Du får fyra klämmor i ett set.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-100 |
| EAN | 7640161868304 |
| Märke |
|
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal per set | 4 stycken |
| Fäster på whiteboardtavlan | 5 A4-ark |
| Färg | Svart |
| Utförande | Magnetklämma |
| Form | Annat |
| Material | Metall |
| Vikt | 60 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
| 1 set | 5,03 EUR/st* | |
| från | 3 set | 4,67 EUR/st* |
| från | 10 set | 4,34 EUR/st* |
| från | 20 set | 4,18 EUR/st* |
| från | 40 set | 4,04 EUR/st* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
| 1 m | 7,30 EUR/m* | |
| från | 5 m | 5,20 EUR/m* |
| från | 25 m | 3,94 EUR/m* |
1 set 13,55 EUR/st*
1 set 2,78 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 26,21 EUR/st*
1 set 3,41 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 6,51 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*
1 st. 6,82 EUR/st.*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*