Magnetklämmor "Graffa" transparent
magnetclips av plast, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-113 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
magnetclips av plast, 4-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-113 |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
11,45 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 29 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Små, diskreta magnetklämmor av transparent plast med en stark magnet på baksidan. En enskild magnetklämma håller fast foton, flera anteckningar eller till och med mindre broschyrer på en magnettavla. Om en magnetklämma ändå skulle börja glida, kan du enkelt förstärka med en andra – eller använda en silikonskiva på baksidan (se nedan). Du får magnetklämmorna från Trendform i ett praktiskt 4-pack.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-113 |
| EAN | 7640169363917 |
| Märke |
|
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal per set | 4 stycken |
| Fäster på whiteboardtavlan | 5 A4-ark |
| Färg | Transparent |
| Utförande | Magnetklämma |
| Form | Annat |
| Vikt | 42 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 set | 5,03 EUR/st* | |
| från | 3 set | 4,67 EUR/st* |
| från | 10 set | 4,34 EUR/st* |
| från | 20 set | 4,18 EUR/st* |
| från | 40 set | 4,04 EUR/st* |
| 1 st. | 5,14 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 4,70 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 4,30 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 3,92 EUR/st.* |
| från | 80 st. | 3,75 EUR/st.* |
| 1 m | 7,30 EUR/m* | |
| från | 5 m | 5,20 EUR/m* |
| från | 25 m | 3,94 EUR/m* |
| 1 set | 21,01 EUR/st* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 26,21 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 6,51 EUR/st*
1 set 13,55 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 3,41 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 st. 11,29 EUR/st.*
1 set 2,78 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 10,49 EUR/st*