Magnetkrokar "Black Mamba" svart, max. belastning på väggen 2 kg
Ø 40 mm, 2-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-101 |
| Skjuvkraft | ca. 2 kg |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,75 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
Ø 40 mm, 2-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-101 |
| Skjuvkraft | ca. 2 kg |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,75 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
17,75 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 90 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Dessa två stora svarta magnethakar "Black Mamba" från Trendform kan fästas på många ferromagnetiska ytor. Till exempel på whiteboardtavlor, magnettavlor, stålkåp ... Tack vare den halkfria ytan av silikon kan du belasta krokarna rejält utan att de glider. Den matta ytan ger magnethakarna ett elegant utseende, vilket gör att de passar till många inredningsstilar. Magnethakarna är särskilt lämpliga för att hänga upp handdukar, kökshanddukar eller köksredskap.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-101 |
| EAN | 7640169361050 |
| Material | Ferrit |
| Skjuvkraft | ca. 2 kg (ca. 19,6 N) |
| Märke |
|
| Diameter | 40 mm |
| Längd | 70 mm |
| Färg | Svart |
| Antal per set | 2 stycken |
| Utförande | Med designkrok |
| Form | Rund |
| Vikt | 200 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 3,10 EUR/st.*
5 st. 1,84 EUR/st.*
1 set 10,40 EUR/st*
1 st. 16,75 EUR/st.*
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 15,65 EUR/st*
1 st. 16,75 EUR/st.*
5 st. 1,69 EUR/st.*
1 st. 6,93 EUR/st.*
1 st. 15,70 EUR/st.*
1 st. 4,20 EUR/st.*
1 set 20,90 EUR/st*
1 set 17,80 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*