Magnetkrokar "Porta" silverblå, max. belastning på väggen 750 g
Ø 25 mm, 2-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-166 |
| Skjuvkraft | ca. 750 g |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
Ø 25 mm, 2-pack
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | LIV-166 |
| Skjuvkraft | ca. 750 g |
| Försäljningsenhet | 1 set |
| Märke: | Trendform |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,45 EUR/st | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
11,45 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 39 set
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal set
Två magnethakar "Porta" från Trendform i den eleganta färgen silverblå. Magnethakarna passar för användning på många magnetiska ytor: på whiteboard, magnettavla, stålkåp osv. Tack vare den halkfria ytan av silikon kan krokarna belastas kraftigt utan att glida. Häng upp kökshanddukar på magnethakarna i köket eller handdukar i badrummet med en vikt på upp till 0,75 kg.
Passar silvriga magnethakar bättre till din inredning kan magnethakar 'Porta' rostfritt stål vara intressanta för dig.
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | LIV-166 |
| EAN | 7640169369797 |
| Material | Ferrit |
| Skjuvkraft | ca. 750 g (ca. 7,35 N) |
| Märke |
|
| Diameter | 25 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Längd | 50 mm |
| Färg | Silverblå |
| Antal per set | 2 stycken |
| Material | Rostfritt stål |
| Utförande | Med designkrok |
| Form | Rund |
| Vikt | 85 g/st |
Tillverkare: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Ansvarig person:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Tyskland, [email protected]
| 1 st. | 15,65 EUR/st.* |
| 1 st. | 35,32 EUR/st.* |
| 1 st. | 33,51 EUR/st.* | |
| från | 3 st. | 29,83 EUR/st.* |
| från | 10 st. | 24,05 EUR/st.* |
| från | 20 st. | 22,95 EUR/st.* |
| från | 40 st. | 21,95 EUR/st.* |
1 set 11,45 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 10,40 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 17,75 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 st. 12,55 EUR/st.*
1 st. 15,01 EUR/st.*
1 st. 16,75 EUR/st.*
1 set 10,49 EUR/st*
1 set 14,60 EUR/st*
1 st. 15,70 EUR/st.*
1 set 11,45 EUR/st*