Whiteboard 45 x 60 cm
fästyta för magneter, för märkning med whiteboardpennor
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | MWB-4560 |
| Försäljningsenhet | 1 styck |
| Märke: | MAUL |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 st. | 26,25 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
fästyta för magneter, för märkning med whiteboardpennor
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikelnummer | MWB-4560 |
| Försäljningsenhet | 1 styck |
| Märke: | MAUL |
| Pris | ||
|---|---|---|
| 1 st. | 26,25 EUR/st. | |
| inkl. moms plus leveranskostnader | ||
26,25 EUR
inkl. moms plus leveranskostnader
omgående leverans
tillgänglig: 73 stycken
Leveranstid: 2–6 arbetsdagar
Antal
Klassikern för skisser och planering – även i dagens digitaliserade värld bör inget mötesrum vara utan en whiteboard. Denna whiteboard från MAUL imponerar med sin kvalitet och låga vikt.
Produktdetaljer:
| Attributnamn | Attribut-värde |
|---|---|
| Artikel-ID | MWB-4560 |
| EAN | 4002390045919 |
| Märke |
|
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 60 cm |
| tjocklek | 15 mm |
| Färg | Vit |
| Tillbehör | Väggfäste, avlastningsskål |
| Utförande | Tavla |
| Vikt | 1,3 kg |
Tillverkare: Jakob Maul GmbH, Jakob-Maul-Strasse 17, 64732 Bad König, e-commerce@maul.de
| 1 st. | 10,45 EUR/st.* |
| 1 set | 15,75 EUR/st* |
| 1 st. | 17,75 EUR/st.* |
| 1 set | 11,45 EUR/st* |
1 st. 21,00 EUR/st.*
1 st. 33,51 EUR/st.*
1 st. 141,75 EUR/st. (28,35EUR/m²)*
1 st. 27,26 EUR/st.*
1 st. 45,12 EUR/st.*
1 st. 9,40 EUR/st.*
1 st. 34,61 EUR/st.*
1 st. 13,60 EUR/st.*
1 set 56,67 EUR/st*